]>
Co robimy

w Australii

     

Zwyciężamy w turnieju Ultimate Soccer w Fairfield, Sydney

Biuro w Sydney

Jako jedyna polsko- australijska firma posiadamy własne biuro studenckie w Sydney działające pod tą samą nazwą w Polsce i w Australii. Znajdujemy się w samym centrum miasta. Studenci mogą skorzystać tu z komputerów z bezpłatnym dostępem do Internetu, kserokopiarki, drukarki, a w nagłych przypadkach także z telefonu.

Biuro w Sydney cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród tych, którzy kierują tu swoje pierwsze kroki zaraz po przylocie, lecz także wśród osób, które w Australii zdążyły się już zadomowić. Polscy i zagraniczni studenci mogą liczyć na nasze wsparcie przez cały okres pobytu bez względu na miasto, w którym przebywają.

Nasze biuro w Sydney znajduje się w 250 Pitt Street, Level 6 w biurze 609. Zawsze pełne studentów Bridge Agency, którzy przychodzą po poradę lub po prostu zamienić kilka słów.
Aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji dotyczących organizacji wyjazdu studenckiego do Australii, stworzyliśmy darmową broszurę. Zapytaj o swój egzemplarz dla siebie podczas wizyty w naszym biurze.

Wsparcie po przylocie

Nasze biuro w Australii oferuje pełne wsparcie po przylocie do kraju. Jeśli chcesz, odbierzemy Cię z lotniska. Zaprosimy na tzw. „orientation day”, gdzie otrzymasz przydatne informacje i wskazówki na temat organizacji życia w Australii, transportu miejskiego czy leczenia. Jeśli jeszcze nie masz konta bankowego i USI - pomożemy Ci je założyć.

Job Assistance

Pomożemy też w znalezieniu pracy. Zapoznamy Cię z australijskim rynkiem pracy i powiemy jak przygotować CV spełniające australijskie wymagania. Udostępnimy Ci kontakty do potencjalnych pracodawców, w tym również tych, którzy już zatrudniali naszych studentów. Cotygodniowo otrzymasz aktualne ogłoszenia o pracę – tak zwane Job Alerts. Z naszą pomocą założysz numer podatkowy TFN (Tax File Number) i numer własnej działalności gospodarczej (ABN). Oferujemy także bezpłatną pomoc w przedłużeniu wizy studenckiej. Zaprosimy Cię na imprezę integracyjną – organizowany corocznie na plaży Bridge BBQ na plaży.

Nasi studenci znajdują pracę w różnych branżach. Sprawdź ich krótkie historie w serii "I got a Job".

Podejmij pracę
Im się już udało. Studenci, którzy znaleźli pracę w Australii z naszą pomocą.

Podatki

Jeśli nie masz ochoty zgłębiać tajników australijskiego systemu podatkowego, albo boisz się popełnić błąd w rozliczeniach, skontaktuj się z nami. Umówimy Cię na konsultację ze współpracującymi z nami biurami rachunkowymi. Jako klient Bridge Agency otrzymasz korzystną ofertę rozliczenia swoich podatków. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w zakładce Podatki.

Przedłużenie pobytu

Zapewniamy pomoc w przedłużeniu pobytu w Australii, ułatwiamy zmianę statusu wizy oraz organizujemy indywidualne konsultacje z agentami MARA. Informacje o rodzajach wiz i jakie do dostać znajdziecie w zakładce Wiza.

Imprezy Bridge Agency BBQ

W ramach integracji naszych studentów zapraszamy Was na nasze słynne BBQ czyli grillowanie na jednej z plaż w Sydney. Jest to okazja do wspólnego spotkania, podzielenia się swoimi wrażeniami oraz do nawiązania nowych znajomości. Zachęcamy Was także do udziału w naszych spotkaniach organizowanych w Melbourne. Zawsze możecie liczyć jest jedzonko i napitek.