]>
Ekipa

Bridge Agency

     

Biuro Bridge Agency w Warszawie. Biblioteka UW poziom -1, ul. Dobra 56/66

Poznaj nas

Jak wiadomo, firma to nie tylko produkt – ale przede wszystkim ludzie. Nasz zespół jest wyjątkowy. Tworzą go wspaniali ludzie – i to jest nasz bardzo mocny atut. Mamy kilka wspólnych punktów. Wszyscy kochamy podróże, bo budują i rozwijają. Wszyscy z nas mają za sobą wieloletnie staże w firmie więc znamy się na tym, co robimy. Stoi za nami doświadczenie. Znamy też Australię z własnych pobytów, czym chętnie się z Wami dzielimy. Tworzymy jedność zarówno w Polsce jak i w Australii.

Centrala w Polsce

Nora Falencik Od lat związana licznymi pobytami w Australii. W biurze Bridge Agency rozpoczęła pracę w 2004 roku – czyli od momentu istnienia firmy. Jest odpowiedzialna za kontakty z naszymi partnerami na obu kontynentach.

Współpraca międzynarodowa

Nora Falencik

Beata Kossek Posiada nieograniczoną wiedzę praktyczną i teoretyczną. Beata jest z nami już 10 lat i ma na koncie liczne pobyty w Australii – również związane z pracą i obsługą studentów w biurze w Sydney. Jest menadżerem biura w Warszawie. Współpracuje z naszymi oddziałami.

Menadżer biura

Beata Kossek

Anna Mirowska Od kilku lat związana pracą w Bridge Agency. Jest specjalistą sprzedaży. Zorganizowana, cierpliwa :) i do tego podróżuje do ciekawych miejsc na świecie. Dla wielu z sukcesem wywalczyła wizy Work & Holiday. Również odwiedziła piąty kontynent odbywając staż w biurze w Sydney.

Specialista sprzedaży

Anna Mirowska

Oddziały

Ewa GruszkaAustralijka, zaledwie kilka lat temu przyjechała z Sydney. Jest menedzerem naszego Oddział Partnerskiego Bridge Agency w Mikołowie oraz biura turystycznego. Dla zainteresowanych prowadzi konsultacje indywidualne we Wrocławiu i w Katowicach dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami. W Australii ukończyła Macquarie University zdobywając tytuł Master of International Relations oraz kilka innych ciekawych kierunków.

Katowice - menadżer biura

Ewa Gruszka

Agnieszka Abramowicz Prowadzi współpracujące z nami biuro turystyczne w Krakowie. Ma duże doświadczenie w branży turystycznej. Wspólnie działamy od ponad 9 lat.

Kraków - menadżer biura

Agnieszka Abramowicz

Anna Grzywińska Jest menadżerem naszego partnerskiego oddziału w Łodzi. Współpracuje z nami od lat. Sama posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej przede wszystkim organizowanej dla studentów.

Łódź - menadżer biura

Anna Grzywińska

Centrala w Australii

Karolina Krysztofek Nowy „nabytek” biura w Sydney. Pierwszy pobyt w Australii był dla niej wakacyjną przygodą. Okazał się nieostatni. Australia ma coś w sobie i przyciąga jak magnes. Postanowiła przyjechać ponownie by zagościć tu na dłużej. Możecie spotkać ją w naszym biurze w Sydney. Zajmuje się kontaktami ze studentami.

Specialista sprzedaży

Karolina Krysztofek

Adelajda Giedrojc Swoje wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami wykorzystuje wspierając zespół Bridge Agency w biurze w Sydney. Niepoprawna optymistka, zawsze przywita Was z ogromnym uśmiechem na ustach. Kocha nowe wyzwania, podróże i koszykówkę.

Specialista sprzedaży

Adelajda Giedrojc

Administracja

Dorota Rydz Specjalizuje się w kwestiach wizowych. Wielojęzyczna, skrupulatna i do tego wielotorowa. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z obcokrajowcami. W Bridge Agency zajmuje się wsparciem w zakresie procesowania Waszych wniosków wizowych.

Zagadnienia prawne i wizy

Dorota Rydz

Katarzyna Wilk Zajmuje się sprawami administracyjnymi i księgowymi. Jest sprawnym koordynatorem. Prywatnie - eksperymentuje kulinarnie. Gotowanie to jej pasja. Czasem rozpieszcza nas własnymi wypiekami.

Finanse i księgowość

Katarzyna Wilk

Oliwier Łukasik Cierpliwy, cierpliwy … i cierpliwy. Niezbędne cechy by ujarzmić mnogość produktów i prawie nieskończoną ilość ofert na naszej stronie www. Jest odpowiedzialny za wprowadzanie i aktualizacje naszej bazy produktowej. Należy do naszego zespołu informatyków.

Baza kursów i produktów

Oliwier Łukasik