]>
Co robimy

w Polsce

     

Nasze biuro znajduje się w Bibliotece UW, ul. Dobra 56/66

Działamy kompleksowo: dopełniamy wszelkich formalności związanych z zapisem na kurs, procedurą wizową, ubezpieczeniem, zakwaterowaniem oraz zakupem biletu lotniczego. Komplet dokumentów odbierasz podczas przedwyjazdowego szkolenia. Na miejscu zaopiekują się Tobą nasi konsultanci z biura w Sydney bez względu na miasto do którego się wybierasz.

Pośrednictwo wizowe

Pomożemy Ci uzyskać australijską wizę. Zajmujemy się tym od ponad 13 lat – możesz liczyć na naszą skuteczność. Przeprowadzimy Cię przez proces wizowy od A do Z. Jedyne co będziesz musiał zrobić – to dostarczyć nam wymagane dokumenty. Współpracujemy z biurami imigracyjnymi i możemy oszacować Twoje szanse na emigrację, jeśli chcesz pozostać w Australii na dłużej lub na stałe.

Szeroka oferta edukacyjna

Przez lata współpracy z różnymi szkołami wybraliśmy ogromną ilość kursów edukacyjnych – językowych, zawodowych i studiów wyższych. Dzięki temu różnicujemy ofertę i dopasowujemy ją do każdego. Możemy też zapisać Cię na kurs i pomóc za niego zapłacić w AUD – posiadamy konto walutowe w Polsce – nie będziesz musiał więc martwić się o opłaty związane z przewalutowaniem. Jeśli chcesz zorientować się w naszej ofercie edukacyjnej, najlepiej będzie skorzystać z wyszukiwarki lub skonsultować się z nami – osobiście, telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy podjąć decyzję.

Szkoły językowe College Uniwersytety

Dodatkowa pomoc

Ubezpieczenie, karta SIM, konto bankowe, zakwaterowanie, bilety… za dużo na Twoją głowę? W ramach naszych usług wszystko to możemy zrobić za Ciebie. Współpracujemy z australijskimi firmami ubezpieczeniowymi, kartę SIM możesz dostać od nas na miejscu, konto bankowe też możemy założyć za Ciebie. Jesteśmy aby pomóc Ci we wszystkich sprawach związanych z wyjazdem. Zobacz jak wygląda spotkanie organizacyjne.

Koszty wyjazdu

Oferujemy Ci możliwość szybkiego znalezienia kursu oraz stworzenie darmowego, wstępnego Kosztorysu Wyjazdu. Wyszukaj interesujący Cię kurs językowy, college, TAFE lub/i uniwersytet, następnie dodaj je do kosztorysu podając planowane okresy rozpoczęcia kursów oraz ich długość. Następnie porównaj i dodaj ubezpieczenie, które jest jest obowiązkowe na cały okres pobytu w Australii. Skorzystaj także z wyszukiwarki usługi, aby znaleźć odpowiednie zakwaterowanie, rozliczenie podatkowe, krótsze kursy specjalistyczne lub pakiety Work & Holiday - nasze doświadczenie, szeroka i kompleksowa obsługa daje Ci możliwość zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy i czasu.

Pamiętaj, że Kosztorys Wyjazdu jest wstępnym oszacowaniem kosztów organizacji wyjazdu studenckiego - podane tam daty i ceny mogą ulec zmianie. Kosztorys Wyjazdu pozwala nam na poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań, co da nam możliwość stworzenia jak najlepszej oferty.

Możesz dodać więcej niż jedną szkołę w jednym kosztorysie oraz możesz stworzyć ich dowolną ilość a więc czemu nie zacząć już teraz?

Oblicz koszty wyjazdu - stwórz darmowy kosztorys

Niskie ceny i promocje

Dysponujemy dodatkowymi promocjami, które są dostępne tylko dla klientów Bridge Agency. Płacąc za kursy za naszym pośrednictwem, możesz liczyć na upusty – współpracujemy z ponad 200-tu szkołami, do których już od 13 lat wysyłamy studentów. Współpracujemy też ze wszystkimi przewoźnikami latającymi do Australii – dzięki temu mamy atrakcyjne cenowo oferty biletowe.

Konsultacje przedwyjazdowe

Spotkamy się z Tobą przed wyjazdem i powiemy czego możesz spodziewać się po wyjściu z samolotu. Przekażemy Ci też wszystkie dokumenty, których będziesz potrzebował do przekroczenia granicy, udzielimy dodatkowych wskazówek, a przede wszystkim podamy kontakty do konsultantów naszego biura w Australii. Będziesz mógł skontaktować się z nimi w każdej chwili.

Nasi specialiści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz e-mail.

Indywidualne konsultacje i Road Shows

Organizujemy bezpłatne konsultacje dla wszystkich osób, które chcą wyjechać do Australii. Możesz przyjść do naszego biura, zadzwonić lub napisać maila i dowiedzieć się jak wyjechać. Nie jesteś z Warszawy czy Krakowa? Nic straconego. Organizujemy Road Shows i indywidualne konsultacje - czyli cykliczne spotkania w różnych miastach w Polsce.

Na naszych spotkaniach często gościmy: Ambasadę Australii, Australian Trade Commission Austrade Warsaw, a także przedstawicieli australijskich instytucji edukacyjnych i szkoleniowych. Informacje o planowanych konsultacjach znajdziesz na naszym portalu w lub na Facebooku.

zobacz aktualne wydarzenia

Jesteśmy w mediach

Stworzyliśmy unikatową serię filmików takich jak One Place Many Stories, w której usłyszymy jak Nasi studenci opowiadają o swoich doświadczeniach i odczuciach z pobytu w Australii. Co więcej, możecie obejrzeć także "Krok po Kroku - organizacja wyjazdu studenckiego do Australii". Poznaj historię Marcina, który na swoim przykładzie przedstawia jak wyjazd do Australii można zorganizować i jak w tym jest pomocne Bridge Agency zarówno w Polsce jak i w Australii.