]>
Kilka

Słów o nas

     

Czekamy na Ciebie w biurze w Warszawie i Sydney

Kim jesteśmy?

Przygodę z Australią rozpoczęliśmy 13 lat temu. Bridge Agency powstało w 2003 roku i w ciągu zaledwie kilku lat wygraliśmy wyścig o pierwsze miejsce z innymi dłużej istniejącymi agencjami edukacyjnymi.

Podróżowaliśmy po Australii i uczyliśmy się tu. Sukces opieramy na własnym doświadczeniu. Regularnie bywamy na piątym kontynencie i wiemy ile formalności, dokumentów i terminów trzeba dopełnić, aby wyjechać. Dlatego podchodzimy do tego tematu profesjonalnie i poważnie, abyś mógł się czuć bezpiecznie.

Znamy Australię

Rozumiemy czego od nas oczekujesz, podejmując decyzję o wyjeździe. Dlatego otworzyliśmy biuro w Sydney – aby na miejscu był ktoś sprawdzony i zaufany, ktoś, kto pomoże Ci w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji.

Znamy się osobiście ze szkołami w Australii i orientujemy się w wymaganiach australijskiego systemu edukacyjnego. Ze szkołami, które reprezentujemy jesteśmy w stałym kontakcie. Informacje które od nas otrzymasz będą rzetelne i aktualne.

Na zdjęciu Marcin, student Bridge Agency z naszym pracownikiem - Tiną podczas szkolenia po-przyjazdowego w biurze w Sydney.

Współpracujemy z Ambasadą Australii

Mamy licencję Australia Future Unlimited - to australijska rządowa marka promująca edukację w Australii poza jej granicami. Jesteśmy także pierwszą agencją edukacyjną posiadającą certyfikat jakość ISO 9001 i English Australia.