Rekomendacje

Trafiacie do nas głównie z polecenia swoich znajomych – i to jest dla nas najważniejszy certyfikat świadczący o jakości naszych działań.

Australia to wspaniałe miejsce, gdzie nasi studenci piszą niesamowite historie. Tak powstało One Place - Many Stories, czyli seria filmów prezentujących studentów Bridge Agency. Poznajcie historię Janusza i innych, którzy odpowiadają na pytania dotyczące krainie Down Under.

Janusz

Karolina

Marta

Dorota

Ania

Kinga & Tomek

Krzysiek

Jacek

Oliwia

Pomogliśmy wielu osobom wyjechać do Australii, a więc i rekomendacji jest o wiele więcej. Poniżej znajdziesz kolejnych osiem wybranych przez nas, tym razem w formie pisanej.

Ania

Przyjechałam do Australii 8 miesięcy temu i nie żałuje ani jednego dnia spędzonego tutaj. Decyzja była dość spontaniczna i od samego początku pomagała mi agencja Bridgeagency. Okazali się niezastąpieni, bez ich pomocy nie wiem jakim cudem miałabym przebrnąć przez te masę aplikacji i dokumentów.
Wybrałam miasto Gold Coast, ze względu na klimat subtropikalny i plaże ciągnące się 72km oraz wielkość miasta. Po przyjeździe tutaj zakochałam się w tym mieście, jest tu przepięknie. Palmy, ocean i niekończące się plaże połączone z nowoczesna architektura. Gold Coast to miasto tętniące życiem i pełno tu młodych ludzi. Co mnie najbardziej urzekło to styl życia Australijczyków zwłaszcza w moim mieści, są przede wszystkim wyluzowani, otwarci i bardzo przyjaźnie nastawieni do obcokrajowców. Panuje tu moda na zdrowy tryb życia, a wiec siłownia, surfing, wakeboard, skateboard itp. bo tutaj sezon bikini trwa cały rok:)
Gdy tylko przyjechałam podjęłam naukę w szkole językowej Inforum. Bardzo sobie chwale te szkole, przez 6 miesięcy mój poziom angielskiego bardzo się podniósł. Dyrektor zna wszystkich swoich uczniów po imieniu, panuje w tej szkole super atmosfera, a ludzie są tu z całego świata. Dzięki tej szkole mam dużo nowych international znajomych i potrafię powiedzieć "na zdrowie" w kilku językach :)
Po ukończeniu szkoły, gdy poczułam się pewniej z językiem angielskim podjęłam prace jako kelnerka w bawarskiej restauracji. Mieszkając w Gold Coast nawet pracując czy chodząc do szkoły czujesz się jak na wiecznych wakacjach. Miałam przyjechać do Australii na 7 miesięcy, ale tak mi się tutaj podoba ze postanowiłam zostać 2 lata dłużej. I tu po raz kolejny moja Bridgeagency z siedziba w Australii bardzo mi pomogli ze wszystkimi dokumentami po znalezienie nowej szkoły aż po otrzymanie wizy. Musze przyznać, ze mieli do mnie anielska cierpliwość :) Jestem teraz szczęśliwa posiadaczka nowej wizy, a z kilka dni zaczynam nowa szkole w kierunku turystyki.
Jak dla mnie Australia spełniła wszystkie moje oczekiwania i nie żałuje że odważyłam się tu przyjechać. Do odważnych świat należy :)

Grzegorz

Australia była moim marzeniem od wielu lat i oto od pół roku mieszkam, pracuję i uczę się w Sydney. W wolnych chwilach mam okazję zwiedzać ten wspaniały kraj! Od początku miałem wizję pięknej pogody, pogodnych ludzi i wszechobecnego „No Worries”. I tak właśnie jest! :)

Oczywiście wyjazd związany jest również z chęcią nauki języka angielskiego.

Na co dzień uczę się w Greenwich English College, który wybrałem ze względu na wysoki poziom nauki języka angielskiego. Szkoła zdecydowanie spełnia moje oczekiwania i stopniowo przechodzę na kolejne poziomy znajomości języka.
Biuro Bridge Agency w Polsce bardzo pomogło mi w organizacji wyjazdu na Antypody. Zajęli się wszystkim co było związane z wyjazdem. Również dzięki wspaniałym osobom pracującym w Sydney aklimatyzacja przebiegła niesłychanie płynnie - dzięki im za to! Super ekipa, która stara się pomóc we wszystkich sprawach tutaj na miejscu.
Decyzja o wyjeździe była zdecydowanie jedną z najlepszych w moim życiu!

Szymon

W Sydney jestem od niespełna miesiąca, ale już teraz wiem, że przyjazd tutaj był jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Początkowo przytłoczony ogromem miasta i ilością ludzi, która je zamieszkuje, szybko poznałem wszystkie prawa, jakimi się rządzi. Duża w tym zasługa Bridge Agency. Na wstępie otrzymałem wszystkie podstawowe informacje, niezbędne do rozpoczęcia nowego życia na innym kontynencie. Wszyscy pracownicy biura służą pomocą w znalezieniu pracy, mieszkania oraz innych, bieżących sprawach i nie spoczną, dopóki problem nie będzie rozwiązany.
Z pogodzeniem nauki oraz pracy nie ma żadnego problemu. Większość ludzi jest w podobnej sytuacji, dlatego uczelnie i przełożeni starają się iść na rękę w tej kwestii. Organizowane są spotkania integracyjne, wspólne wyjścia na miasto czy słynne grille na plaży. Ludzie są bardzo otwarci i towarzyscy, poznałem mnóstwo osób i nie zdarzyło mi się, by ktoś odmówił mi pomocy.
Australia jest piękna. Nie miałem za dużo czasu na zwiedzanie, jednak to co zobaczyłem zrobiło na mnie duże wrażenie, a zaplanowanych podróży i atrakcji turystycznych mam na parę miesięcy do przodu.
Podsumowując, jeśli miałbym coś przekazać osobom, które rozważają wyjazd do Australii, to żeby się nie wahały. Pogoda jest świetna, ludzie mili i uśmiechnięci, z utrzymaniem się nie ma problemu a w każdej istotnej sprawie pomaga Bridge Agency, zarówno w Polsce jak i na miejscu.

Gabriela

Minęły prawie dwa miesiące od mojego powrotu do Sydney i jak narazie wszystko się układa, pracuję, a także uczęszczam na kurs Human Resources, który ma potrwać jeszcze 5 miesięcy. Po zakończeniu kursu, chciałabym zacząć studiować psychologię na uniwersytecie. Oprócz obowiązków spędzam bardzo dużo czasu ze znajomymi, jeżdząc na plaże, zwiedzając nowe miejsca i imprezując. Wyjazd do Jervis Bay z kilkoma przyjaciółmi sprawił, że kompletnie zakochałam się w Australii, gdzie po wschodzie słońca możesz zobaczyć dzikie delfiny 20 metrów od plaży, a dzikie kangury pasą się na prawie każdej łące. Była to jedna z piękniejszych wycieczek w moim życiu i na prawdę cudowna odskocznia od zgiełku miasta. Australijskie lato jest przepiękne, nawet mimo potwornych upałów.
Przyroda jest zachwycająca, nawet w mieście, wszystko nabiera kompletnie innych barw, przynajmniej w moich oczach, ponieważ teraz postrzegam Sydney jako jedno z piękniejszych miast na świecie. Architektura wręcz powala na kolana, a ludzie są bardzo uprzejmi, uśmiechnięci i pozytywni. Szczerze mogę przyznać, że zakochałam się w tym mieście i podczas codziennego spaceru zauważam nowe budynki, śliczne uliczki i kafejki. Właśnie dlatego poleciłabym to miejsce każdemu, ponieważ nie wyobrażam sobie aby mogło mi się znudzić.
A początek był inny. Po zakończeniu liceum wyjechałam z rodzicami i bratem do Sydney, gdzie mieliśmy uczyć się angielskiego w szkole językowej, a także pracować. Na początku Sydney nie wywarło na mnie tak wielkiego wrażenia jakiego oczekiwałam, było zimno, ciągle padał deszcz i ciemno robiło się już ok. 16, dlatego nie mogłam wyobrazić sobie pozostania w tym miejscu przez kolejne 4 miesiące. Dni mijały bardzo szybko, czas spędzaliśmy głównie w szkole gdzie bawiliśmy się naprawdę świetnie. Co miesięczne wycieczki, imprezy dla studentów, wspólne barbeque czy organizowanie przedstawień i różnych występów umilały nam czas a szkoła okazała się nie obowiązkiem ale świetną zabawą. Po szkole spędzaliśmy czas zwiedzając Sydney, Blue Mountains i inne przepiękne miejsca, bądź poprostu zostając w domu, gotując i spędzając czas razem. Po miesiącu pobytu Mama, oraz brat musieli wrócić do Polski z racji ropoczęcia roku szkolnego, natomiast ja z Tatą zostaliśmy w Sydney razem.
Postanowiliśmy zamieszkać oddzielnie, ponieważ ja chciałam pracować w centrum, a także woleliśmy unikać języka polskiego. Przez kolejne trzy miesiące mieszkałam sama w samym centrum Sydney, pracowałam jako kelnerka prawie codziennie po szkole, natomiast weekendy zazwyczaj spędzałam imprezując ze znajomymi bądź odpoczywając na plaży. Te kilka miesięcy utrzymywania się z własnych pieniędzy nauczyły mnie samodzielności i dały mi poczucie ogromnego bezpieczeństwa i komfortu psychicznego, ponieważ wiedziałam, że po tym co przeżyłam powinnam poradzić sobie w każdej sytuacji bez większej pomocy rodziców. Dni stawały się coraz dłuższe i cieplejsze a czas naszego powrotu do Polski zbliżał się. Zbliżały się także decyzje dotyczące naszej przyszłości, które trzeba było podjąć. Za namową rodziców i po bardzo długich rozmowach postanowiłam zaaplikować o kolejną wizę studencką, aby zacząć studia na uniwersytecie w czym bardzo pomogła mi agencja Bridge Agency. Gdy nasza wiza się skończyła w grudniu wróciliśmy do Polski, ponieważ ja nie mogłam sobie wyobrazić świąt bez rodziny i sylwestra bez najbliższych przyjaciół. Miesiąc odpoczynku w ukochanym domu dał mi dużego powera żeby działać dalej i iść do przodu. Pożegnanie było bardzo trudne, ponieważ nie wiedziałam jak długo nie będe widzieć się z rodziną i przyjaciółmi, a także miała być to moja pierwsza samodzielna podróż do tak dalekiego kraju.

Grzegorz

Moja przygoda w Australii zaczęła się w listopadzie 2016 roku. Po kilku zaledwie tygodniach pobytu bez problemu zaaklimatyzowałem się w Sydney. Zdecydowałem się na Australię, ponieważ zależało mi na nauce języka angielskiego. Uczęszczam do szkoły w samym centrum Sydney, gdzie w międzynarodowej i przyjaznej atmosferze mogę doskonalić swoje umiejętności językowe. Oczywiście poza nauką, dzięki szkole poznałem wiele ciekawych osób, a to z kolei inicjuje możliwości wspólnego spędzania czasu na plaży, bbq oraz podczas weekendowych wyjść do pubu.
Wszechobecna natura pozwala mi cały czas odkrywać nowe tereny oraz pejzaże zapierające dech w piersiach. Ludzie, klimat, możliwości, które na mnie czekały, pogoda oraz pozytywne fluidy płynące z każdego aspektu życia powodują, że Australia prędko stała się krajem, w którym chcę spędzić resztę życia. Gorący, słoneczny klimat, wszechobecne plaże oraz podejście ludzi do życia, sprawiają wrażenie niekończących się wakacji. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że decyzja przyjazdu do Australii była jedną z lepszych w moim życiu.
Oczywiście wiele zawdzięczam Bridge Agency, która czuwała i towarzyszyła mi dosłownie na każdym etapie organizacji mojego wyjazdu, oraz stwarzała poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Czas w "raju" niesamowicie pędzi, dlatego gdybym mógł cofnąć czas, po prostu aplikowałbym o dłuższą wizę :)

Gabriel

Life in Sydney is very active and busy. Once you start school and job, time flies.
The thing I love the most about Sydney is that you can find people from all around the world. After a while living here you won't realize when you will make friends from any country in Europe, from Brazil, Korea, China, Mongolia, Chile, South Africa, New Zealand and so on. I always say if you wanna travel the world, come first to Sydney and you will have friends to visit everywhere.
Of course if you are not an Australian Citizen, you have to come to Sydney with a visa. If you are one of the lucky ones, you can get a Work & Holiday visa. This is the best one, because it allows you to work full time and save some money to travel the whole country. However there is always an option – a Student visa is a good one. It’s more restricted but at the same time you are living here you can learn about something you like, get an official certificate and who knows, you might be ending doing your business here.
To get a student visa I would recommend to look for an agency that you can trust. They won’t only help you with the whole application process of the visa itself but also advice about which school and course are the better. Look for an agency that you can trust looking after your process. You will need support and you will have many questions while living here. If your agency is capable of offering you that, then go ahead, don’t hesitate. In my case, I’ve been in Sydney for more than two years already and I’ more than happy with Bridge Agency. They never let me down, they always have been there.Life in Sydney is like in any other place, but just because is not your original country, little things can become more difficult, and in hard times is good to know you have someone to trust with.
Travel in this country is not cheap, but it’s worth. Anywhere you go you will be amazed by the wildlife and the beautiful landscapes. Not only that, also there are many different activities you can do: hiking, kayaking, climbing in the Blue Mountains, coastal walks between Coogee and Bondi beach, the Great Barrier Reef the most beautiful in the world! Skydiving (I would recommend doing this always close to the shore, beautiful!) Swim with sharks or if you are not that dare, just swim with dolphins. And of course, you won’t have time enough to visit all the beaches in this country. Travel, no matter what, you won't regret!!

Jerzy

Można by sądzić, że w średnim wieku, w jakim się w tej chwili znajduję należy rozważać zbliżającą się nieuchronnie emeryturę. Gdy ktoś w ten sposób kiedykolwiek myślał, to znajduje się w wielkim błędzie. I jeśli miałem wątpliwości czy czterdziestodziewięcioletni mężczyzna może zdecydować się na taki krok, to ostatecznie przekonali mnie o tym moi najbliżsi i przyjaciele z Bridge Agency w Warszawie. Moja kolejna, już szósta wizyta w Australii, jest pierwszą łączącą w sobie edukację, pracę i przygodę. Miałem szczęście zwiedzić sporą część Under Land, zachwycić się pięknymi miastami, poznać Outback i niepowtarzalną przyrodę, kulturę rdzennych mieszkańców, a przede wszystkim wyjątkowych ludzi z całego świata – w tym typowych Aussie. Tym razem przyszedł czas na dłuższy pobyt. Nigdy regularnie nie uczyłem się angielskiego, a moja znajomość języka była raczej pobieżna. Odpowiedź brzmiała jednoznacznie: nauka języka angielskiego w Australii.
W chwili gdy zapadła już ostateczna decyzja, okazało się, że wszelkie sprawy formalne wymagane do wyjazdu prowadzone w Warszawie są realizowane rzeczowo, spokojnie i sprawnie czasowo.
Wybór miasta docelowego padł na Perth z kilku powodów: klimatycznych, otaczającej przyrody Zachodniej Australii oraz szkoły, która mieści się dwie minuty spacerem do plaży. A baza miast i szkół do wyboru, oferowana przez agencję jest niezwykle szeroka. Biorąc pod uwagę fakt, że poza zagadnieniem edukacyjnym Bridge Agency oferuje także pomoc w sprawach mieszkaniowych, przelotu, komunikacji w Australii, można poczuć się wyjątkowo bezpiecznym.
Ostatnia przed wyjazdem wizyta w biurze była wyczerpującym szkoleniem polegającym na przekazaniu dokumentów oraz przygotowaniu do realizacji wszelkich formalności i spraw po przylocie.
Po przyjeździe do Perth, przekonuję się o wymiernej pomocy i swoistej opiece jaką otacza biuro w Sydney, poczynając od regularnych kontaktów e-mailowych i telefonicznych, poprzez wysyłanie konkretnych ofert pracy do wszystkich „swoich” studentów, rejestracji działalności gospodarczej, otrzymaniu karty zdrowotnej, skończywszy chociażby na pomocy przy otrzymaniu australijskiego prawa jazdy. Zawsze jesteśmy świadomi, że przyjaciele z Sydney są do naszej dyspozycji, nawet w tak odległym Perth (przy 3 godzinnej różnicy czasowej).
Nauka prowadzona jest w sympatycznej atmosferze bez względu na to czy jest to przedpołudniowy czy wieczorny system nauczania. Szkoła dba także o pozaszkolny rozwój zainteresowań studentów, poczynając od wyjścia do kina, a kończąc na nauce surfingu. Bez trudu każdy znajdzie coś dla siebie. Edukacja i praca w Australii to także możliwość poznania wielu interesujących ludzi z całego świata o dużym wachlarzu rozpiętości wiekowe i poszerzenia własnych horyzontów. I jak by nie było bezpiecznie można tu pospacerować do góry nogami.
Czy warto ? Sprawdźcie sami, ja gorąco do tego zachęcam !

Anna

Wyjazd do Australii był spełnieniem moich marzeń. Ten kraj zachwyca nie tylko niesamowitą przyrodą, ale i otwartością na różne kultury co sprawia, że każdy może poczuć się tutaj jak u siebie.
Nauka języka angielskiego w Australii daje dużo satysfakcji. Jest to kraj wielokulturowy co pozwala na studiowanie z ludźmi z różnych zakątków świata i poznawanie ich obyczajów. College’e mają profesjonalne i przyjazne podejście do studentów, przez co można w dość krótkim czasie zrobić duże postępy w nauce języka. Oczywiście okupione jest to również ciężką pracą. Wykładowcy podchodzą indywidualnie do każdego studenta i starają się dostosować zajęcia do potrzeb każdego z nich.
Wyjazd na antypody to prawdziwa przygoda. Uważam, że Australia to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną przeżyć coś niesamowitego i posmakować samodzielności, jednocześnie ucząc się i spełniając marzenia o podróżowaniu.
Na pewno do Polski wrócę ze wspaniałymi wspomnieniami oraz bogatsza o nowe przyjaźnie.
Zapewniam, przygoda gwarantowana na całe życie!

Patryk

Australia jest miejscem do którego trzeba obowiązkowo przyjechać i je zobaczyć. Pogoda, ludzie, plaże, natura, zwierzęta i lifestyle są nie do opisania. Jest to na pewno jedno z najlepszych miejsc do spędzenia reszty życia. Ciekawe możliwości rozwoju. Każdy kto ma więcej determinacji niż inni, stuprocentowo jest na drodze do osiągnięcia sukcesu. Biuro Bridge Agency w Sydney jest bardzo pomocne pod każdym względem. Ekipa z głową na karku, która bez problemu jest w stanie rozwiązać każdą sprawę. Cała agencja jest godna polecenia zarówno w Polsce jak i na miejscu gdzie ja aktualnie się znajduje czyli - w Sydney.

Wyjazd krok po kroku

Ta oferta jest skierowana do Ciebie – nieważne gdzie jesteś. Aby z niej skorzystać możesz być w Polsce, za granicą lub w Australii. Wszystkie formalności możesz załatwić z nami online, korespondencyjnie, odwiedzając jedno z naszych biur lub umawiając się na indywidualną konsultację w Twoim mieście w Polsce. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Jestem w Polsce i chcę wreszcie do Australii! Dowiedz się w 9 krokach jak prosty może być wyjazd do Australii

1 Skontaktuj się z nami

Dzisiaj łatwość i szybkość kontaktu to podstawa. Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów: odwiedź nas w biurze, zadzwoń na darmową infolinię, skype lub napisz maila. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Proponujemy 24h feedback. Organizujemy też bezpłatne indywidualne konsultacje dla wszystkich osób, które preferują kontakt osobisty. Jeśli nie mieszkasz w jednym z miast, w którym mamy biuro - nic nie szkodzi. Prowadzimy cyklicznie spotkania oraz indywidualne konsultacje w różnych miastach w Polsce. Wystarczy śledzić naszą www i FB. Dodatkowo, Bridge Agency jest wyłącznym organizatorem imprezy poświęconej wyjazdom do Australii. Nasze Road Show Days of Australia to okazja by dowiedzieć się więcej na temat nauki, pracy, emigracji i podróżowaniu w Australii.

Kontakt Aktualności Wydarzenia Facebook

2 Wybierz ofertę dla siebie

Chcesz się uczyć czy pracować? Chcesz wyjechać na trochę czy na trochę dłużej? A może zamierzasz emigrować do Australii na stałe? W naszej ofercie znajdują się usługi i oferty szkół, które możemy dostosować do Twoich preferencji, budżetu i charakteru wyjazdu. Jako jedyni w branży edukacyjnej dysponujemy tak zaawansowaną wyszukiwarką kursów oraz usług dodatkowych.

Kursy językowe College Uniwersytety Zakwaterowanie Ubezpieczenie Promocje

3 Kosztorys w 1 minutę

Zaloguj się do naszego serwisu. Zacznij od wyszukiwarki kursów i wyszukaj interesujący Ciebie kurs. Wygeneruj jeden lub kilka kosztorysów. Ikonka kosztorys znajdująca się w prawym górnym rogu strony, podobnie jak koszyk produktów, będzie pokazywać ilość wygenerowanych przez Ciebie wstępnych kosztorysów. Pamiętaj, że możesz obliczyć koszty jednego lub więcej kursów w ramach jednej wizy studenckiej – czyli łączyć je w pakiety. Przykładowo mogą to być dwa kursy językowe lub kursy dwóch różnych kategorii jak: kurs językowy oraz występujący po nim kurs zawodowy na college. Na koniec dobierz dodatkowe usługi/produkty: zakwaterowanie czy ubezpieczenie. To przeliczanie i porównywanie na naszej stronie jest usługą bezpłatną, dzięki której orientujesz się ile wyjazd kosztuje. W razie pytań - oczywiście zadzwoń, napisz lub odwiedź nas w biurze. My też skontaktujemy się z Tobą.

Kosztorys

4 Nasze usługi są bezpłatne

Wszechobecny Internet sprawił, że zakupy możemy robić korzystając z komórki czy tableta. Osoby wyjeżdżające do Australii wiedzą czego chcą i porównują oferty czerpiąc też informacje z forów społecznościowych. Dostosowaliśmy się i dlatego jesteśmy wielokanałowi. Wyjazd i formalności możesz z nami zorganizować online lub poprzez kontakt tradycyjny. Oferta jest bardzo bogata i transparentna – jedyna na rynku. Naprawdę masz w czym wybierać. Nasze usługi są darmowe zarówno w Polsce jak i w Australii. Wszystko co wspólnie ustalimy będzie zawarte w odpowiednim dokumencie. Zyskujesz tym pewność, że dopełnimy wszelkich formalności. Opłaty za wyjazd możesz zrealizować też online. Pomożemy Ci w wyborze metody płatności. Jako jedyni posiadamy konto walutowe AUD w Polsce co ułatwi dokonanie Tobie przelewu i zaoszczędzi na tzw. „spread’ach”.

5 Aplikujemy o Twoją wizę

To najważniejszy punkt organizacji wyjazdu. Każda wiza do Australii wymaga właściwego jej przygotowania – w tym również wiza studencka subclass 500. To proces, który trwa. To dla Was stworzyliśmy specjalną aplikację automatyzującą i porządkującą ten proces. Reprezentujemy Ciebie przed Urzędem Imigracji w Australii i kontaktujemy się w razie potrzeby z urzędnikiem rozpatrującym Twoją aplikację wizową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Od 14 lat ubiegamy się o wizy w Waszym imieniu i mamy najwyższy współczynnik ich przyznawalności w Polsce. Pamiętaj, że proces wizowy zawiera się w naszej usłudze – za darmo.

Wiza studencka

6 Mam już wizę

Przyznaną wizę oraz pozostałe dokumenty będziesz mógł pobrać z naszego systemu. Informacje przedwyjazdowe możemy omówić sobie telefonicznie lub w biurze, zaś komplet dokumentów i materiałów przesyłamy na maila. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy znają Australię z własnego doświadczenia. Chętnie dzielimy się nim z innymi i odpowiadamy na Wasze pytania. Otrzymasz też od nas pakiet wyjazdowy, który możemy przesłać pocztą lub przekazać osobiście w biurze. I oczywiście najważniejsze – przekazujemy kontakty do naszego zespołu biura w Sydney, które sprawuje nad Wami pieczę: zaraz po przyjeździe i przez cały okres Waszego pobytu, bez względu na to, do którego miasta się wybieracie.

Film - spotkanie przedwyjazdowe

7 Przylot i zakwaterowanie

Zdecydowałeś się na wykup biletu i zakwaterowanie za naszym pośrednictwem. Bilet lotniczy oraz adres zamieszkania przekazujemy na wskazany adres mailowy. Dokumenty też możesz pobrać samodzielnie z naszego systemu. W przypadku wykupu zakwaterowania typu share accommodation na lotnisku będzie czekała na Ciebie wyznaczona osoba, która odbierze Cię i zawiezie do miejsca, w którym będziesz teraz mieszkać.

Film - odbiór z lotniska

8 Polskojęzyczne biuro w Australii

Jesteśmy pierwszą polsko- australijską firmą, która założyła własne biuro studenckie w samym centrum Sydney działające pod tą samą nazwą w Polsce i w Australii. W naszym biurze będziesz mógł skorzystać z komputerów, internetu, kserokopiarki czy skanera. Adres naszego biura to prawie zawsze Wasz początkowy adres korespondencyjny. Bez względu na to, w którym mieście będziesz teraz mieszkać, przeprowadzimy z Tobą tzw. „orientation”– w biurze, przez telefon lub na Skype-ie. Jest to niezbędnik przydatnych informacji na temat życia w Australii. Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i dowiesz się od czego oraz jak zacząć szukać pracy.

Film - biuro w Australii Biuro w Sydney Bridge BBQ Drużyna piłkarska

9 Job Assistance i inne

Pomagamy w znalezieniu pracy i to aktywnie. Organizujemy wszystko co niezbędne na początek: numer podatkowy TFN oraz/i ABN. Zapoznajemy Cię z australijskim rynkiem pracy i podpowiadamy jak przygotować CV spełniające wymagania rynku pracy w Australii. Dysponujemy też własną bazą potencjalnych pracodawców. Jako jedyni wysyłamy do naszych studentów cotygodniowe Job Alerts zawierające aktualne ogłoszenia o pracę. Jeśli w trakcie lub pod koniec trwania swojej wizy rozważasz przedłużenie pobytu – oferujemy bezpłatną pomoc w ponownym aplikowaniu się o wizę studencką. Jeśli jesteś zainteresowany pobytem stałym, pomagamy w rozpoznaniu szans na tzw. emigrację. A ponieważ człowiek nie żyje tylko nauką i pracą – integrujemy Was na organizowanych przez nas imprezach BBQ na plaży lub w knajpie.

Praca w Australii I got a job Film pierwszy dzień w pracy

Jestem w Australii i chcę przedłużyć wizę Poznaj 5 kroków, które dzielą Ciebie od przedłużenia swojego pobytu w Down Under

1 Jesteś już w Australii?

Zatem jesteś już w Australii. Podoba się Tobie na Antypodach i myślisz o przedłużeniu swojego pobytu? Nie ma znaczenia czy zorganizowałeś swój wyjazd samodzielnie, z nami, z pomocą znajomych/rodziny czy innej agencji. Ważne byś będąc na miejscu realizował swoje plany. Bez względu na to, na jakiej jesteś wizie i gdzie w Australii obecnie przebywasz – możesz zawsze skontaktować się z naszym biurem w Sydney i omówić swoją sytuację. Doradzimy, pomożemy i odpowiednio zadziałamy. Przedłużenie wizy studenckiej organizujemy bezpłatnie.

Biuro w Sydney Film - biuro w Australii Bridge BBQ Drużyna piłkarska

2 Zaloguj się, aby zobaczyć właściwie ceny dla obywateli polskich

Wiemy jak to jest być na wizie studenckiej. Uczysz się, pracujesz, poznajesz nowych ludzi, próbujesz zobaczyć jak najwięcej. Jednym słowem czerpiesz z Australii pełnymi garściami i masz mało czasu – a czas jest potrzebny aby przedłużyć wizę. Jeśli jest to przedłużenie na wizie studenckiej – skorzystaj z naszej wyszukiwarki i bazy kursów (jest pokaźna). Znajdź sprofilowany kurs, który by Cię interesowały i dodaj go do swojego kosztorysu. Kursy możesz łączyć też w pakiety np. kurs językowy + kurs zawodowy oraz dodać usługi takie jak zakwaterowanie czy ubezpieczenie. Sprawdzimy dla Ciebie dostępność kursu. W przypadku jego braku zaproponujemy inną, zbliżoną alternatywę. W razie jakichkolwiek pytań, daj znać. Szkoły znamy osobiście i z poleceń naszych studentów – chętnie się dzielimy tą cenną wiedzą.

ZALOGUJ SIĘ ZAŁÓŻ KONTO ZALOGUJ SIĘ PRZEZ FB GOOGLE PLUS

3 Wszystkie formalności organizujemy za Ciebie

Do momentu kiedy się ostatecznie zdecydujesz się na kurs – kosztorysy oraz kontakt z nami są etapem niezobowiązującym Ciebie finansowo. Wszystko co ustalimy otrzymasz w oficjalnych dokumentach szkolnych do podpisu przed dokonaniem płatności. Zyskujesz tym pewność, że dopełnimy wszelkich formalności – przed a nie po. Pomożemy Tobie w wyborze metody płatności oraz zorganizujemy możliwość opłat w ratach. Za szkołę będziesz mógł zapłacić przelewem na nasze konto lub bezpośrednio na konto szkoły.

4 To my aplikujemy o Twoją wizę

To najważniejszy punkt organizacji wyjazdu. Każda wiza do Australii wymaga właściwego jej przygotowania – w tym również wiza studencka subclass 500. To proces, który trwa. To dla Was stworzyliśmy specjalną aplikację automatyzującą i porządkującą ten proces. Reprezentujemy Ciebie przed Urzędem Imigracji w Australii i kontaktujemy się w razie potrzeby z urzędnikiem rozpatrującym Twoją aplikację wizową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Od 14 lat ubiegamy się o wizy w Waszym imieniu i mamy najwyższy współczynnik ich przyznawalności w Polsce. Pamiętaj, że proces wizowy zawiera się w naszej usłudze – za darmo.

Wiza studencka

5 Co dalej?

Dołączyłeś do grona naszych klientów. Od teraz będziesz otrzymywał cotygodniowo Job Alerts na swój adres mailowy. W razie potrzeby jesteśmy jak centrum informacji. Zapraszamy Cię także na nasze cykliczne integracyjne imprezy. Prawda jest taka, że wszyscy, którzy po drodze zakochali się Australii – chcieliby zamieszkać w tym kraju. Prawda jest też taka, że nie wszyscy mają taką możliwość ze względu na posiadanie odpowiedniej wizy. Zatem jeśli chcesz zostać w Australii na stałe lub na trochę dłużej – skontaktuj się z nami. Możesz skonsultować z nami swoją sytuację i zorientować się jakie masz możliwości.

Kontakt do biur

Jestem w innym kraju I chcę wyjechać do Australii bez powrotu do Polski. Zobacz jak to zrobić w 9 krokach

1 Skontaktuj się z nami

Dzisiaj łatwość i szybkość kontaktu to podstawa. Przebywasz w innym kraju. Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów: pisząc maila, dzwoniąc do biura, na infolinię czy skype. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Proponujemy 24h na feedback. Całość organizacji wyjazdu może odbyć się oline. Spotkać możemy się dopiero w Australii – i to niekoniecznie w biurze – tylko na jednej z integracyjnych imprez jakie organizujemy.

Kontakt Aktualności Wydarzenia Facebook

2 Wybierz ofertę dla siebie

Chcesz się uczyć czy pracować? Chcesz wyjechać na trochę czy na trochę dłużej? A może zamierzasz emigrować do Australii na stałe? W naszej ofercie znajdują się usługi i oferty szkół, które możemy dostosować do Twoich preferencji, budżetu i charakteru wyjazdu. Jako jedyni w branży edukacyjnej dysponujemy tak zaawansowaną wyszukiwarką kursów oraz usług dodatkowych. Wyszukaj i sprawdź.

Kursy językowe College Uniwersytety Zakwaterowanie Ubezpieczenie Promocje

3 Wygeneruj kosztorys w minutę

Zaloguj się do naszego serwisu, aby zobaczyć właściwie ceny dla obywateli polskich. Zacznij od wyszukiwarki kursów i wyszukaj interesujący Ciebie kurs. Wygeneruj jeden lub kilka kosztorysów. Ikonka kosztorys znajdująca się w prawym górnym rogu strony, podobnie jak koszyk produktów, będzie pokazywać ilość wygenerowanych przez Ciebie wstępnych kosztorysów. Pamiętaj, że możesz obliczyć koszty jednego lub więcej kursów w ramach jednej wizy studenckiej – czyli łączyć je w pakiety. Przykładowo mogą to być dwa kursy językowe lub kursy dwóch różnych kategorii jak: kurs językowy oraz występujący po nim kurs zawodowy na college. Na koniec dobierz dodatkowe usługi/produkty: zakwaterowanie czy ubezpieczenie. To przeliczanie i porównywanie na naszej stronie jest usługą bezpłatną, dzięki której orientujesz się ile wyjazd kosztuje. W razie pytań - oczywiście zadzwoń lub napisz.

Kosztorys

4 Nasze usługi są bezpłatne, wszystko możemy zorganizować zdalnie

Wszechobecny Internet sprawił, że zakupy możemy robić korzystając z komórki czy tableta. Osoby wyjeżdżające do Australii są świadome czego chcą i porównują oferty czerpiąc też informacje z forów społecznościowych. Dostosowaliśmy się i dlatego jesteśmy wielokanałowi. Wyjazd i formalności możesz z nami zorganizować online lub poprzez kontakt tradycyjny. Oferta jest bardzo bogata i transparentna – jedyna na rynku. Nasze usługi są darmowe zarówno w Polsce jak i w Australii. Wszystko co wspólnie ustalimy będzie zawarte w odpowiednim dokumencie. Zyskujesz tym pewność, że dopełnimy wszelkich formalności. Opłaty za wyjazd możesz zrealizować też online. Pomożemy Ci w wyborze metody płatności.

5 To my aplikujemy o Twoją wizę

To najważniejszy punkt organizacji wyjazdu. Każda wiza do Australii wymaga właściwego jej przygotowania – w tym również wiza studencka subclass 500. To proces, który trwa. To dla Was stworzyliśmy specjalną aplikację automatyzującą i porządkującą ten proces. Reprezentujemy Ciebie przed Urzędem Imigracji w Australii i kontaktujemy się w razie potrzeby z urzędnikiem rozpatrującym Twoją aplikację wizową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Od 14 lat ubiegamy się o wizy w Waszym imieniu i mamy najwyższy współczynnik ich przyznawalności w Polsce. Pamiętaj, że proces wizowy zawiera się w naszej usłudze – za darmo.

Wiza studencka

6 Mam już wizę

Przyznaną wizę oraz pozostałe dokumenty będziesz mógł pobrać z naszego systemu. Informacje przedwyjazdowe możemy omówić sobie telefonicznie, zaś komplet dokumentów i materiałów przesyłamy na maila. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy znają Australię z własnego doświadczenia. Chętnie dzielimy się nim z innymi i odpowiadamy na Wasze pytania. Otrzymasz też od nas pakiet wyjazdowy, który możemy przesłać pocztą lub przekazać osobiście w biurze. I oczywiście najważniejsze – przekazujemy kontakty do naszego zespołu biura w Sydney, które sprawuje nad Wami pieczę: zaraz po przyjeździe i przez cały okres Waszego pobytu, bez względu na to, do którego miasta się wybieracie.

Film - spotkanie przedwyjazdowe

7 Przylot i zakwaterowanie

Zdecydowałeś się na wykup biletu i zakwaterowanie za naszym pośrednictwem. Bilet lotniczy oraz adres zamieszkania przekazujemy na wskazany adres mailowy. Dokumenty też możesz pobrać samodzielnie z naszego systemu. W przypadku wykupu zakwaterowania typu share accommodation na lotnisku będzie czekała na Ciebie wyznaczona osoba, która odbierze Cię i zawiezie do miejsca, w którym będziesz teraz mieszkać.

Film - odbiór z lotniska

8 Polskojęzyczne biuro w Australii

Jesteśmy pierwszą polsko- australijską firmą, która założyła własne biuro studenckie w samym centrum Sydney działające pod tą samą nazwą w Polsce i w Australii. W naszym biurze możesz skorzystać z komputerów, internetu, kserokopiarki czy skanera. Adres naszego biura to prawie zawsze Wasz początkowy adres korespondencyjny. Bez względu na to, w którym mieście będziesz teraz mieszkać, przeprowadzimy z Tobą tzw. „orientation”– w biurze, przez telefon lub na skype. Jest to niezbędnik przydatnych informacji na temat życia w Australii. Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i dowiesz się od czego oraz jak zacząć szukać pracy.

Biuro w Sydney Film - biuro w Australii Bridge BBQ Drużyna piłkarska

9 Job Assistance i inne

Pomagamy w znalezieniu pracy i to aktywnie. Organizujemy wszystko co niezbędne na początek: numer podatkowy TFN oraz/i ABN. Zapoznajemy Cię z australijskim rynkiem pracy i podpowiadamy jak przygotować CV spełniające wymagania rynku pracy w Australii. Dysponujemy też własną bazą potencjalnych pracodawców. Jako jedyni wysyłamy do naszych studentów cotygodniowe Job Alerts zawierające aktualne ogłoszenia o pracę. Jeśli w trakcie lub pod koniec trwania swojej wizy rozważasz przedłużenie pobytu – oferujemy bezpłatną pomoc w ponownym aplikowaniu się o wizę studencką. Jeśli jesteś zainteresowany pobytem stałym, pomagamy w rozpoznaniu szans na tzw. emigrację. A ponieważ człowiek nie żyje tylko nauką i pracą – integrujemy Was na organizowanych przez nas imprezach BBQ na plaży lub w knajpie.

Praca w Australii I got a job Film pierwszy dzień w pracy