]>

Kursy językowe

     

Australia to doskonałe miejsce na naukę angielskiego

Znajdź coś dla siebie

Kursy języka angielskiego organizowane są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. W Australii poziom nauczania w szkołach językowych jest kontrolowany przez rząd. To oznacza, że z pewnością trafisz w dobre ręce i nauczysz się angielskiego na wysokim poziomie.

Sprawdź oferty kursów językowych

Kursy ogólne (General English)

To program dostosowany do potrzeb szerokiego grona słuchaczy i obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania. Tu doskonalisz czytanie, pisanie, gramatykę oraz konwersację.

W przerwie miedzy zajęciami warto podszkolić swoje umiejętności językowe w rozmowie z innymi studentami.

Kursy akademicke EAP (English for Academic Purposes)

Jeśli planujesz kontynuować naukę w szkole wyższej – to kurs dla Ciebie. Ogromną wagę przywiązuje się tu do nauczenia szybkiego czytania, formalnego pisania oraz sporządzania notatek. Szkoły często posiadają umowy z uczelniami wyższymi, dzięki którym możesz kontynuować naukę bez dodatkowych egzaminów językowych, jak np. IELTS.

Kursy egzaminacyjne (Exam Preparation)

Na tych kursach przygotowujesz się do międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego (Cambridge, CELTA, TOEFL, IELTS, TOEIC, Pearson). Tu realizuje się ogólny program nauki angielskiego i szczegółowy - przygotowujący do danego egzaminu. Stałym elementem tych kursów jest praca z testami z lat ubiegłych oraz egzaminy próbne.

Małe grupy, świetnie przygotowani nauczyciele i nowoczesny sprzęt ułatwiają naukę.

Kursy biznesowe (Business English & Intensive Business English)

Na tym kursie będziesz pracował nad rozwinięciem swoich kompetencji językowych w biznesie, poznając specjalistyczne słownictwo i ćwicząc jego użycie w sytuacjach zawodowych. Zajęcia często polegają na pracy w grupach przy rozwiązywaniu konkretnych biznesowych problemów.

Szkoły bardzo często organizują imprezy integracyjne, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na luźną atmosferę.

Kursy specjalistyczne (English Plus Program)

To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chciałbyś połączyć przyjemne z pożytecznym w czasie niedługiego pobytu w Australii. Nauka języka jest łączona np. z nauką surfingu, gry w golfa czy podróżami. Program zajęć tworzony jest na indywidualne zlecenie.

Lekcje indywidualne (One to One)

To kurs dopasowany do konkretnych potrzeb i jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli masz szczególne wymagania, a jednocześnie dysponujesz ograniczoną ilością czasu. Częstotliwość zajęć, ich intensywność oraz czas trwania są uzgadniane indywidualnie.

Miła i przyjemna atmosfera sprzyja w nauce!

Kursy dla nauczycieli

Jeśli Twój angielski jest na bardzo wysokim poziomie i posiadasz doświadczenie w nauczaniu angielskiego – tu kurs dla Ciebie. Zajęcia zazwyczaj trwają kilka tygodni i kończą się otrzymaniem międzynarodowego certyfikatu nauczycielskiego (CELTA, TESOL, TESCOL). W ramach kursu poznasz najbardziej efektywne metodami nauczania.

Cena kursów językowych zaczyna się już od 140 AUD za tydzień nauki.