]>
Zobacz

Co nas wyróżnia

     

Road Shows to cykliczne imprezy promujące edukację w Australii

Polsko-Australijska Firma

Jesteśmy jedyną polsko-australijską firmą zajmującą się wyłącznie organizacją wyjazdów do Australii. Nasze główne siedziby znajdują się zarówno w Warszawie, jak i w Sydney, i w obu krajach działamy pod tą samą zarejestrowaną marką. W Polsce posiadamy biura partnerskie w Krakowie, Mikołowie (Katowice), i Łodzi.

adresy i kontakt do biur

Wyjazdy od A do Z

Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów wyłącznie do Australii: od konsultacji, przez dopełnienie formalności wizowych, wybór dodatkowych usług jak: bilety, zakwaterowanie i ubezpieczenie, aż po opiekę podczas pobytu za granicą. Gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa i minimum formalności.

Biuro w Sydney

Jako jedyna polska firma posiadamy własne biuro w Sydney przeznaczone wyłącznie dla naszych klientów. Każdy, bez względu na miasto w którym się uczy, otrzyma nasze wsparcie przy dopełnianiu formalności po przyjeździe, szukaniu pracy czy przedłużaniu pobytu. Zapraszamy także na cykliczne imprezy integracyjne – jak słynne już Bridge Agency BBQ.

Co roku klienci, pracownicy i przyjaciele Bridge Agency spotykają się na jednej z plaż w Sydney.

Certyfikaty jakości

Jesteśmy pierwszą agencją w tej części Europy i w Polsce, która otrzymała australijskie certyfikaty jakości: Australia Future Unlimited oraz English Australia. Otrzymaliśmy także certyfikat jakości ISO 9001. Jesteśmy członkiem i uczestnikiem największej konferencji edukacyjnej na świecie ICEF i ANZA. Współpracujemy w kwestiach promocji Australii z Ambasadą Australii w Warszawie.

Future Unlimited - nowa marka stworzona przez Rząd Australii w 2011 roku w celu promowania edukacji w Australii.
English Australia - lorem ipsum dolor sit amet.
The Australia New Zealand Agent (ANZA) - największa konferencja B2B dla osób i firm z branży edukacyjnej, pracowniczej i podróżniczej.
ISO 9001 - międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

Reprezentujemy 200 szkół

Jesteśmy przedstawicielami ponad dwustu australijskich instytucji edukacyjnych. Wszystkie znamy osobiście, a niektórzy z nas studiowali w Australii. W naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz sprawdzone placówki: kursy języka angielskiego, kursy w college'ach oraz wyższe studia na uniwersytetach. Sprawdź aktualne oferty i promocje.

Szkoły językoweCollegeUniwersytety

Gwarancja niskich cen

Płacąc za kursy czy czesne za naszym pośrednictwem, ceny nigdy nie przekroczą oficjalnej kwoty. Są nawet o 40% niższe niż w oficjalnych cennikach szkół. Dysponujemy dodatkowymi promocjami, które są dostępne tylko dla klientów Bridge Agency.

Oblicz koszty wyjazdu

Oferujemy Ci możliwość szybkiego znalezienia kursu oraz stworzenie darmowego, wstępnego Kosztorysu Wyjazdu. Wyszukaj interesujący Cię kurs językowy, college, TAFE lub/i uniwersytet, następnie dodaj je do kosztorysu podając planowane okresy rozpoczęcia kursów oraz ich długość. Następnie porównaj i dodaj ubezpieczenie, które jest jest obowiązkowe na cały okres pobytu w Australii. Skorzystaj także z wyszukiwarki usługi, aby znaleźć odpowiednie zakwaterowanie, rozliczenie podatkowe, krótsze kursy specjalistyczne lub pakiety Work & Holiday - nasze doświadczenie, szeroka i kompleksowa obsługa daje Ci możliwość zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy i czasu.

Pamiętaj, że Kosztorys Wyjazdu jest wstępnym oszacowaniem kosztów organizacji wyjazdu studenckiego - podane tam daty i ceny mogą ulec zmianie. Kosztorys Wyjazdu pozwala nam na poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań, co da nam możliwość stworzenia jak najlepszej oferty.

Możesz dodać więcej niż jedną szkołę w jednym kosztorysie oraz możesz stworzyć ich dowolną ilość a więc czemu nie zacząć już teraz?

Oblicz koszty wyjazdu - stwórz darmowy kosztorys

Pośrednictwo wizowe

Pomagamy w uzyskaniu australijskich wiz studenckich. Robimy to już 14 lat - jesteśmy w tym skuteczni. We współpracy z biurami imigracyjnymi szacujemy Twoje szanse na emigrację, jeśli chcesz pozostać w Australii na dłużej lub na stałe.

Wiza studencka Wiza zależna/de facto Wiza Work & Holiday Wiza turystyczna Graduate Visa (sublcass 476)

Dodatkowe wsparcie

Aby wyjechać do Australii musisz mieć wykupione ubezpieczenie. Możesz zrobić to sam, jednak jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyborze najodpowiedniejszego dla Ciebie. Oprócz tego możemy pomóc założyć Ci konto bankowe, wskazać sprawdzone zakwaterowanie czy odebrać na miejscu z lotniska. Ceny tych wszystkich usług sprawdź korzystając z Kosztorysu Wyjazdu. Szczegółowe informacje na temat naszych serwisów znajdziesz w zakładce Co robimy w Polsce oraz Co robimy w Australii.

Road Shows

Cykliczne imprezy promujące edukację w Australii, indywidualne konsultacje oraz spotkania informacyjne w większych miastach Polski. O planowanych spotkaniach informujemy na naszej stronie oraz na Facebooku.

Zobacz zdjęcia Days of Australia 2015 z Poznania, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Warszawy i Gdańska.

Wiosenny cykl spotkań z Australią - Days of Australia 2015. Zobacz całą galerię.

Zaufanie i jakość

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy sami podróżowali i uczyli się w Australii lub pracowali w biurze w Sydney. Wiedza i doświadczenie pomagają nam doradzić przy podejmowaniu decyzji. Potwierdzają to nasi klienci, którzy polecają nas swoim znajomym. To nas motywuje, abyśmy stawali się jeszcze lepsi.

poznaj nasz zespół

Wspieramy kreatywne pomysły

Chcemy być lepsi w tym co robimy i uczyć się czegoś nowego, dlatego zawsze szukamy i wspieramy ludzi z kreatywnymi pomysłami. Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z wieloma z naszych studentów, między innymi z Marcinem w ramach projektu "Krok po kroku - organizacja wyjazdu studenckiego do Australii" czy z Prozi Pix "Jestem w Australii".

Jestem w Australii to projekt, w którym śledzimy podróż Prozi Pix (Dancetrotter) - miłośnika podróży i tańca, co świetnie łączy w serii filmów i zdjęć z różnych niesamowitych miejsc. Warto pamiętać, że Australia to nie tylko praca, nauka i emigracja. Australia to tysiące kilometrów do przejechania i ludzi do poznania. Poniżej film z podróży do Alice Springs.